Formuła Wino

Zapraszam do odkrycia win, które w Italii degustują ludzie ze świata F.1

albert

Jeśli to prawda, że wino jest nieskończonością zamkniętą w kropli, to również i Prawdą jest, że Formuła 1 jest nieskończonością zamkniętą w szybkości! Dlatego Właśnie nazwałem swoją firmę – Formuła Wino. I mam nadzieję, że połączenie tych obydwu rzeczywistości będzie mnie i Państwa zaskakiwać i inspirować.

W Italii przeżyłem całą swoją młodość! To było 14 lat zanurzenia w absolutnej wyjątkowości, 14 lat spotykania i poznawania wyjątkowych ludzi, 14 lat nasiąkania pięknem i niesamowitością tego kraju, 14 lat pracy i studiów i – co w tym kontekście najważniejsze – 14 lat odkrywania i cieszenia się winem!

 

Interesuję się wieloma rzeczami, ale tak naprawdę mam tylko dwie pasje: Formułę 1 i wino. Pozornie są to dwa diametralnie różniące się od siebie światy, ale jeśli komuś uda się poznać je lepiej dostrzeże prawie natychmiast wiele spajających je elementów: dbałość o detale, estetyka, piękno, precyzja, perfekcyjność tworzenia i wreszcie klasa, prestiż…

 

Jeśli to prawda, że wino jest nieskończonością zamkniętą w kropli, to również i prawdą jest, że Formuła 1 jest nieskończonością zamkniętą w szybkości! Dlatego właśnie nazwałem swoją firmę – Formuła Wino. I mam nadzieję, że połączenie tych obydwu rzeczywistości będzie mnie i Państwa zaskakiwać i inspirować.

 

Nie korzystam z usług żadnych znawców, sommelierów, winemakerów itd. Wina, które importuję znam osobiście od lat. Ludzie, którzy produkują importowane przeze mnie wina są moimi przyjaciółmi. Oczywiście jestem wyłącznym importerem win, które Państwu oferuję. I jeszcze jedno bardzo ważne dla mnie kryterium doboru moich win: wszystkie współpracujące ze mną winiarnie były lub wciąż jeszcze są dostawcami teamów Formuły 1 lub w jakimkolwiek sensie związane są ze światem sportów motorowych.

 

Serdecznie zapraszam do odkrycia win, które w Italii degustują ludzie ze świata Formuły 1.

 

Aby zrobić zakupy w naszym sklepie muszą mieć Państwo skończone 18 lat.

Prosimy o potwierdzenie pełnoletności.